` Palyaço Burada - Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Açılış Organizasyonları

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI

Balon, süsleme, ses sistemi kiralama, broşür dağıtma, animasyon ve palyaço hizmetlerimiz sayesinde mağaza açılışlarınızın en eğlenceli şekilde geçmesine katkıda bulunuyoruz. Fikirleriniz ve talepleriniz doğrultusunda paketlere dahil edebileceğimiz aksiyonlar sayesinde hayalinizdeki organizasyonu sunabiliriz.

Sünnet Organizasyonları

SÜNNET ORGANİZASYONLARI

Yeniçeri ve taht temalı konseptten sade süsleme seçeneklerine kadar, konfeti gösterilerinin de dahil olduğu hizmetlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. İster modern, isterseniz de geleneksel tarzda sünnet organizasyonu gerçekleştirebilir, çocuğunuza bu özel günde özel bir hediye verebilirsiniz. Ayrıca fikirleriniz doğrultusunda ek hizmetlerimizden faydalanarak, aklınızda tasarladığınız sünnet organizasyonunu özelleştirebilirsiniz.

Düğün Organizasyonu

DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI

Disiplin ve kalite anlayışını ön planda tutarak organize ettiğimiz düğün ve davet kutlamaları sayesinde, en özel gününüzde ayrıcalıklı hissedebilirsiniz. Kendi stiliniz ve talepleriniz doğrultusunda gustonuza uygun bir davet gerçekleştirmemiz için bu özel gününüzü bize emanet edebilirsiniz.

Kurumsal Organizasyonlar

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Toplantı ve seminer gibi kurumsal organizasyonlar için tasarladığımız hizmetlerden dilediğinizi seçerek iş hayatınıza kurumsal çözümler getirebilirsiniz.

Doğum Günü Süslemesi

SÜSLEME

Açılış, parti, doğum günü, nişan ve düğün gibi organizasyonlar için hazırladığımız farklı konseptteki süslemeler ile hem özel günlerinizi trendler ile buluşturuyor, hem de tarzınıza uygun çözümler sunuyoruz. Sizi yansıtan süsleme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir ve fikirleriniz ile çalışmalarımıza yön verebilirsiniz.

Ses Sistemi Kiralama

SES SİSTEMİ

Açılış, parti, doğum günü, nişan ve düğün gibi organizasyonlarınız için ses sistemi kiralayarak kutlamalarınızı çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.